Witaj na stronie Liviers.


Lakier do paznokci towarzyszy kobietom już od tysięcy lat. Malowanie paznokci zostało wynalezione pond 3000 lat przed naszą erą, w Chinach, w czasach panowania Dynastii Ming. Oznaczał on wówczas wyższy status społeczny. Wiemy również, że Kleopatra i Nefretete barwiły swoje paznokcie na czerwono.


Od tysięcy lat malowanie paznokci stanowi ważny dodatek do urody kobiet, jednocześnie tworząc wygląd bardziej kompletnym, oraz dając możliwość dopasowania koloru do tego co akurat masz na sobie.Dlatego więc stworzyliśmy markę lakierów hybrydowych Liviers, której lakiery sprawią, że staniesz się bardziej elegancka, dodadzą Ci pewności siebie, ubogacą Twój wizerunek, oraz staną się Twoją wizytówką. Podczas procesu malowania paznokci, odpoczniesz również od szybkiego tempa życia.


Twój kolor paznokci mówi o Tobie więcej, niż myślisz, dlatego że często lakier jest przez nas dobierany pod względem naszych cech osobowości czy upodobań równie często niż według standardów aktualnie panującej mody. I tak oto czerwień zazwyczaj podkreśla kobiecy temperament oraz pewność siebie w każdej sytuacji. Róż natomiast definiuje kobiety wrażliwe i marzycielskie, kreatywne, oraz opiekunki domowego ogniska, które mimo wszystko twardo stąpają po ziemi. Brązowy kolor oznacza sukces i bezpieczeństwo. Jest to dobry kolor dyplomacji, błękit natomiast oznacza rozsądek, analityczne podejście i innowacyjność, czerń natomiast jest kolorem tajemniczości, a zieleń równowagi życiowej.


W gamie naszych produktów każda z Was znajdzie coś dla siebie. Dzięki lakierom hybrydowym Liviers, Twój wygląd będzie bardziej kompletny, a pomalowane w ten sposób paznokcie będą spójne z Twoim wizerunkiem. Dzięki bogatej gamie kolorów, masz możliwość dopasowania barw paznokci do tego co masz na sobie. Za pomocą lakierów hybrydowych Liviers, staniesz się bardziej elegancka, bo nie od dzisiaj wiadomo, że jak Cię widzą, tak o Tobie mówią. Zapraszam Cię więc do zapoznania się z ofertą lakierów hybrydowych Liviers.

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Reset hasła